Avalehele Registreeri Kontaktid
AvalehtAlgavad kursusedSisene E-kooliTutvu meie autokooli hinnakirjagaRadimix autokooli pilteKuidas meiega ühendust saada?E-autokool
annab sulle vabaduse ja suurepärase võimaluse kasutada ratsionaalselt oma aega ning
läbida autokooli teooriakursus endale sobilikul ajal. Õppeprogramm on täpselt sama, mis loengutes.
Kui õpilane loengust puudub, siis jääb ta läbitud materjalist ilma aga e-õppes on loengud nähtavad ja kätte saadavad kogu õppeperioodi jooksul. Kusjuures loengutes on õppimise tempo kõigile üks ja sama aga e-õppes saab tempot valida igaüks ise.

E-liiklusõpe sobib inimesele, kes elab õppeklassidest kaugel ning seetõttu on otstarbekam läbida
loengud arvuti teel. Kuna kõik loengud kuulatakse/vaadatakse e-õppel internetis, on koolituse läbimiseks hädavajalik interneti kasutamise võimalus ja ID kaardi olemasolu. Kui endal ID kaarti ei ole, siis võib õppida ka lähedase ID kaardiga(lepitakse eraldi kokku). Radimix autokool pakub e-õppena B kategooria teooriakursust. E-kursuse keskkonda saad logida järgmisele nupule vajutades:

Loengud on jaotatud B-kat. kolme eri moodulisse. Konsultatsioonidele, tunnikontrollidele või teooriaeksamile saab tulla autokooli õppeklassi Tartus igal esmaspäeval kell 16.40-18.30 v.a. riiklikud pühad. Usinatel õppijatel on võimalik B-kat. õppeprogramm läbida 6 nädalaga.

ID kaardiga sisenemise õpetus:
E-õppekeskkonda sisenemisel ühenda esmalt ID kaart arvutiga(sisenete ID kaardi PIN1 parooliga) ja
kui autokooli poolt on antud luba teil sinna siseneda, siis avanevad teile loengud, selgitused, õppefilmid, liiklusülesannded jne. Juhend esmasel kasutamisel. Kui kasutate esimest korda ID kaardi ühendamist arvutiga, siis tuleb läbi käia järgnevad sammud: 1)ühenda ID kaardilugeja arvutiga, kusjuures ID kaarti lugejas olla ei tohi(arvuti tunneb ära uue riistvara). 2)nüüd asetage ID kaart kaardilugejasse ja minge lingile http://www.id.ee/ ja installeerige arvutisse ID kaardi tarkvara. 3)kui tarkvara installeeritud, siis avage SERTIFIKAADID ja registreerige need. Seejärel tehke arvutile RESTART. Peale seda peaks süsteem töötama.